اولویت ما

آریان نگین کیش با مشتری کار می کند تا محیط زندگی را کاملاً متحول کند و جهانی ایجاد کند که برای همه بهتر باشد

آریان نگین کیش با مشتری کار می کند تا محیط زندگی را کاملاً متحول کند و جهانی ایجاد کند که برای همه بهتر باشد


ما برای حل چالش های ساخت از نوآوری استقبال می کنیم
آریان نگین کیش می کوشد تا یک مشاوره زیربنایی ، طراحی و مدیریت پروژه پیشرو در ایران باشد. ما افراد ، تخصص و فن آوری های فردا را برای مقابله با چالش های امروز و کمک به مشتریان خود در دستیابی به حداکثر بازده با بهترین نتایج ممکن در هر پروژه به به کار می گیریم .
با استفاده از پیشرفته ترین مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) ، تجزیه و تحلیل داده ها ، اینترنت اشیا و فناوری های نوظهوری مانند هوش مصنوعی ، فرآیند مهندسی را در هر مرحله هوشمند ، خودکار و تا حد ممکن کارآمد می نماییم. ما با مشتریان خود کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تکنیک ها و روش های جدید به روشی ارائه می شود که با فرهنگ سازمانی ما سازگار باشد و کارایی داشته باشد ، تا حداکثر تأثیر مثبت را با حداقل اختلال داشته باشد.
ما با بهبود روش جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری داده ها در صنعت ، تصمیمات هوشمندانه تر ، افزایش شفافیت و پیش بینی بیشتر برنامه های زیرساختی را فعال می کنیم.
تحول طراحی به ما امکان می دهد تا از طریق راه حل های طراحی مبتنی بر داده ، قفل ارزش را باز کنیم و قابلیت پیش بینی و اطمینان از تحویل در محل را برای مشتری افزایش دهیم.
مدیریت برنامه با قابلیت دیجیتالی ، عملکرد و پیش بینی پروژه ها و برنامه های مهم را کاملاً بهبود می بخشد.
سرویس های دوقلوی دیجیتال ما فضای مجازی و فیزیکی را به هم متصل می کند و از مشتریان برای بهینه سازی طراحی دارایی هایشان ، ساختن آنها به طور کارآمد و به حداقل رساندن هزینه های حین کار پشتیبانی می کند.
اکوسیستم داده ما به ما امکان می دهد از داده ها استفاده کرده و بینش و بازدهی را در کل چرخه عمر یک دارایی برای بهبود نتایج مشتری فراهم کنیم.
ما در حال سرمایه گذاری در آینده مهندسی می باشیم که مشکلات امروز را با مهارت ها ، ایده ها و فن آوری های فردا حل می کند.