پر سودترین سهام‌های بورس کدامند؟

امروز سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، کارتن ایران و داده‌پردازی ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های هلدینگ صنایع خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و ریل پرداز سیر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورسپر سودترین سهام‌های بورس کدامند؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۵هزار و ۵۵۹واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۵۳هزار و ۶۷۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۰میلیارد و ۵۱۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۰هزار و ۴۴۰میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۴۴۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، کارتن ایران و داده‌پردازی ایران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های خوراک دام پارس، فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر و نیروترانس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله ۲میلیارد و ۶۵۰میلیون ورقه به‌ارزش ۴۷۰۸میلیارد تومان در ۶۴۸هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۰۵واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۲هزار و ۸۷۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های هلدینگ صنایع خاورمیانه، پتروشیمی تندگویان و ریل پرداز سیر بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های گروه صنایع کاغذ پارس، بیمه کوثر و مبین وان کیش بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع :تنسیم

 

آریان نگین کیش، تحت نظر مجموعه هلدینگ صبا میهن در حوزه ساختمان سازی و مال سازی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است. این شرکت با اتکا به ارزش ها و سرمایه انسانی متخصص و کارآمد خود در راستای خدمات خود از ابتدایی ترین گام های پروژه های ساخت و ساز تا آخرین مراحل اداری آن در کنار مشتریان خود خواهد بود.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.