پرتقاضاترین سهام امروز بورس کدام است؟ (۲۵ خرداد ۹۹)

پرتقاضاترین سهام امروز بورس کدام است؟ (۲۵ خرداد ۹۹)

در فرآیند پیش‌گشایش بازار سهام امروز (یکشنبه) دو نماد خساپا و وبصادر با تشکیل صف خرید میلیاردی پرتقاضاترین سهام بورس به حساب می‌آیند.

اقتصاد

در مرحله پیش‌گشایش بازار سهام روز یکشنبه، صف خرید میلیاردی در نمادهای پرطرفدار بازار نشان از عطش شدید فعالان بورس برای خرید سهام دارد. از سوی دیگر به نظر می‌رسد با کاهش حجم صف خرید در برخی نمادهای کوچکتر، بازار امروز در میانه راه کمی متعادل‌تر از دیروز رفتار کرده و رشدی ضعیف‎تر از روز گذشته داشته باشد.

در فرآیند پیش‌گشایش امروز بورس، دو نماد وبصادر و خساپا با تشکیل صف‌های خرید میلیاردی بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند. این در حالی است که در طرف عرضه خصدرا تنها نمادی است که صف فروش ۱۰۰ میلیونی تشکیل داده است.

بازار سهام در حالی معاملات امروز خود را از دقایقی دیگر آغاز می‌کند که روز گذشته به مدد معاملات نمادهای خودرویی و بانکی شاخص کل بیش از ۳ درصد رشد کرد و امروز نیز انتظار می‌رود همچنان به مسیر صعودی خود ادامه دهد.

همچنین پیش از آغاز معاملات امروز دو نماد ولغدر و فاسمین به دلیل افشای اطلاعات گروه الف متوقف شدند و معاملات آنها در روزهای معاملاتی آتی انجام خواهد گرفت.

منبع: تجارت نیوز

آریان نگین کیش، تحت نظر مجموعه هلدینگ صبا میهن در حوزه ساختمان سازی و مال سازی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است. این شرکت با اتکا به ارزش ها و سرمایه انسانی متخصص و کارآمد خود در راستای خدمات خود از ابتدایی ترین گام های پروژه های ساخت و ساز تا آخرین مراحل اداری آن در کنار مشتریان خود خواهد بود.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.