مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر گفت: نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی در بخش کوشک شهرستان بافق احداث می شود.

نیروگاه جدید خورشیدی در یزد احداث می شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر گفت: نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی در بخش کوشک شهرستان بافق احداث می شود.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سید فریدالدین معصومی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر اظهار داشت: کلنگ احداث نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی غدیر در بخش کوشک شهرستان بافق چهارشنبه با حضور استاندار یزد و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی بافق به زمین زده خواهد شد.

وی افزود: این نیروگاه سالیانه ۲۰ میلیون کیلو وات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق خواهد کرد که هم پیمانکار و مشاور ساخت این نیروگاه داخلی می باشد. معصومی افزود ساخت این نیروگاه یکسال به طول خواهد انجامید و در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار توسط شرکت سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر احداث می شود.

 

وی افزود: میزان صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی با ساخت این نیروگاه بیش از ۵ میلیون متر مکعب در سال بوده و انتخاب شهرستان بافق به دلیل شرایط مناسب محیطی و دمای پایین و تابش مناسب نور خورشید حداقل در ۳۰۰ روز سال است.

آریان نگین کیش، تحت نظر مجموعه هلدینگ صبا میهن در حوزه ساختمان سازی و مال سازی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است. این شرکت با اتکا به ارزش ها و سرمایه انسانی متخصص و کارآمد خود در راستای خدمات خود از ابتدایی ترین گام های پروژه های ساخت و ساز تا آخرین مراحل اداری آن در کنار مشتریان خود خواهد بود.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.