رندر فضایی در معماری

رندر معماری فضایی

شرکت آریان نگین کیش (تحت نظر هلدینگ صبا میهن)سالها تلاش وتجربه خود را برای بررسی مقاومت در ساختمان های مرتفع و بهبود هرچه بیشتر در پروژه های خود با در هم آمیختن دانش و طراحی ومصالح باکیفیت بالا بکار بسته وبه عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت ها در صنعت ساختمانی وطراحی شناخته شده است . دراین مقاله به بررسی و معرفی انواع رندر معماری فضایی می پردازیم

رندر معماری فضای خارجی

رندر فضای خارجی  به نوعی از رندر سه بعدی گفته می شود که تمام جزئیات خارج از ساختمان را در همه جهات نمایان می سازد. افرادی که قرار است به تازگی یک پروژه معماری یا پروژه ساخت و ساز را پذیرش کنند باید از رندر فضای خارجی استفاده کنند تا بتوانند بر جزئیات طرح  مسلط شوند.

در رندر فضای خارجی، عناصری از خیابان ها و معابر عبور پیاده ها، قرارگیری درختان، نرده کشی و مانند این ‌ها مشخص شده است. زمانی که درک واضحی از تمام عناصر خارجی ساختمان مورد نیاز باشد، الزاماً از رندر فضای خارجی استفاده می شود.

رندرهای معماری فضایی

رندر فضایی در معماری

شاید بتوان گفت رندر فضایی در معماری، یکی از معتبرترین و جذاب ترین فرآیند هایی است که در پروژه‌ های ساخت و ساز به آن نیاز دارید. رندر فضایی در حقیقت، یک نمای را از قسمت بالای سازه یا ساختمان به شما نشان می دهد.

این رندر از نوع رندرهای خارجی سه بعدی محسوب می‌شود و به شما کمک می کند تا تمام قسمت های داخل ساختمان را از نمای بالا بررسی کنید. همچنین با استفاده از رندر فضایی می توانید دو یا چند قسمت ساختمان یا دو ساختمان مجزا را در کنار یکدیگر ترکیب کنید، به گونه ای که بهترین نما را به وجود آورید.

همان طور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم رندرینگ در معماری یک عامل اصلی است که شما می توانید یک طرح سه بعدی از ساختمان یا سازه را در اختیار داشته باشید. بررسی دقیق پلان بیرونی ساختمان به همراه عناصری نظیر محوطه سازی، چیدمان مبلمان از طریق رندر در معماری قابل دسترسی است.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.