رندرهای معماری

شرکت آریان نگین کیش (تحت نظر هلدینگ صبا میهن)سالها تلاش وتجربه خود را برای بررسی مقاومت در ساختمان های مرتفع و بهبود هرچه بیشتر در پروژه های خود با در هم آمیختن دانش و طراحی ومصالح باکیفیت بالا بکار بسته وبه عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت ها در صنعت ساختمانی وطراحی شناخته شده است . دراین مقاله به بررسی و معرفی انواع رندرهای معماری می پردازیم

رندر داخلی معماری

یکی دیگر از انواع رندر در معماری با نام رندر داخلی شناخته می شود. رندر داخلی نوعی فرایند رندرینگ سه بعدی بوده که به شما کمک می کند فضای داخلی اتاق ها را به خوبی، طراحی و مشاهده کنید. از آنجا که توجه به عامل نورپردازی، ترکیب رنگ ها یا نمایش زاویه ها و قرارگیری لوازم و وسایل در داخل اتاق بسیار اهمیت دارد، استفاده از رندرهای داخلی معماری به شما کمک می کند تا تمام قسمت های داخل اتاق را با جزئیات بیشتر مشخص کنید.

با استفاده از تهیه طرح هایی که با کمک رندر داخلی تهیه شده‌اند می‌توانید به مشتریان خود توضیح دهید که ساختمان پروژه به چه شکل به اتمام می‌رسد. هر چه طرح های شما جذاب تر باشند، مشتری را بیشتر به سمت خدمات خود جلب خواهید کرد. رندر سه بعدی، جزئیات جذاب تر و بیشتری را از هر نمای ساختمان در اختیار شما قرار می دهد.

 

 رندر پلان طبقه

همان طور که می دانید در اجرای پلان ساختمان می توانید از طرح های دو بعدی و سه بعدی استفاده کنید. اگر چه پلان های دو بعدی، جزئیات واضحی را از طرح ساختمانی به شما نشان می دهند، اما اگر از رندر پلان طبقه به صورت سه بعدی استفاده کنید، جزئیات بیشتری را در اختیار خواهید داشت. به این صورت می توانید طرح کاملی از ساختمان اجرایی را به مشتری معرفی کنید که این عامل موجب می ‌شود مشتری بیشتر به استفاده از خدمات شما تشویق شود.

با استفاده از رندر پلان طبقه، مشتریان شما می‌توانند تصور کنند که در چه موقعیتی در داخل ساختمان قرار است زندگی کنند و حتی می ‌توانند محل زندگی خود را به صورت تجسمی مشاهده کنند.

رندرهای معماری

رندرهای معماری

رندر انیمیشن معماری

رندر انیمیشن معماری را می توان جزو جذاب ترین انواع رندر در معماری دسته بندی کرد. در این رندر سه بعدی که در قالب یک ویدیو تهیه می شود، شما مشتریان خود را به بازدید مجازی از تمام قسمت های یک ساختمان به همراه می‌برید. ایده جذابی خواهد بود اگر مشتریان یک پروژه ساختمانی را به صورت مجازی به داخل یک خانه ببرید یا از محوطه اطراف به صورت یک فیلم مجازی دیدن کنید.

رندر انیمیشن معماری، بیشتر برای مشاوران املاک، شرکت های پیمانکاری ساخت و ساز و مجریان پروژه ساختمان های مسکونی مناسب است؛ بدون اینکه صحبت های اضافی برای مشتری ارائه دهید و آنها را خسته کنید می توانید رندر انیمیشن برای آنها اجرا کرده و آنها را تشویق کنید تا  پروژه ها را خریداری کرده یا سایر مزایا را به دست آورند. در رندر انیمیشن معماری، تمام جزئیات به صورت یک انیمیشن متحرک به نمایش در می آید

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.