قیمت اوراق تسهیلات مسکن

اسکلت فلزی سبک

همانطور که می‌دانید اسکلت‌ ساختمان، بیشتر وزن ساختمان را تشکیل می‌دهد و سبک کردن اسکلت ساختمان، سبب سبک‌سازی ساختمان می‌شود.
شرکت آریان نگین کیش (زیر نظرشرکت هلدینگ صبا میهن )با استفاده از اسکلت فلزی سبک در پروژه های  خود باعث کاهش هزینه‌های اجرایی اسکلت فلزی در صنعت ساختمان می‌گردد و همچنین سبب صرفه‌جویی در زمان شما خواهد شدکه دراین مقاله به بررسی آن می پردازیم:

اسکلت فلزی ال اس اف چیست؟

اسکلت ال اس اف به اسکلتی گفته می‌شود، که در ساختن آن از ورق‌های فولادی گالوانیزه استفاده شده است. ورق های فولادی گالوانیزه، به این علت که به صورت سرد به آنها شکل داده شده است می‌توانند مقاومت بالایی داشته باشند.
اسکلت فولادی در کارخانه در اندازه‌ی مورد نظر برش داده شده و سپس خم می‌شود و همانطور که اشاره کردیم، این عمل بدون حرارت انجام می‌گیرد و در ادامه، یک پوشش از زینک روی ورق‌های فولادی به وجود می‌آید. در انتها ورق های ایجاد شده آمادگی دارند که سرهم شوند که به آنها گالوانیزه گفته می‌شود.

 

اسکلت فلزی سبک

اسکلت فلزی سبک

مزایای اسکلت فولادی سبک یا ال اس اف چیست

ــ اسکلت فولادی سبک یا ال اس اف قابل بازیافت است و به همین دلیل می‌تواند در حفظ محیط زیست موثر باشد.

ــ این نوع از اسکلت، در کاهش هزینه‌های بازسازی و نوسازی نقش بسزایی دارد.

ــ در صورتی که بخواهیم اسکلت فلزی فولادی سبک را با اسکلت فلزی مرسوم مقایسه کنیم می‌توان گفت که این نوع از اسکلت، باعث می‌شود کارفرما با هزینه‌های کمتری روبه رو شود.

ــ این نوع از اسکلت دارای انعطاف بالایی می‌باشد که این عامل باعث می‌شود بتوان انواع مختلفی از سازه‌ها را طراحی نمود.

ــ در اجرای اسکلت فولادی سبک می‌توان سرعت عمل بالایی داشت؛ زیرا این نوع از اسکلت در کارخانه ساخته می‌شود و در کارگاه می‌توان آن را سرهم کرد تا سرعت اجرا افزایش پیدا نماید.

ــ اسکلت فولادی سبک در سبک‌سازی ساختمان، مدرسه، خانه، اداره و … مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان از آن برای انواع سبک معماری و طراحی داخلی استفاده کرد.

وبلاگ مرتبط

ارسال دیدگاهآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.